Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakásban hogy lehet természetk...

Lakásban hogy lehet természetközeli élet élni?

Figyelt kérdés

Falusi vagyok, és nagy dilemmám, hogy tudnék e lakásban élni. Nekem kell, hogy bármikor a levegőre kitudjak lépni, napon legyek. Aki lakásban él, hogy tud minél többet a levegőn lenni (nem az erkélyen), természetben, hogy kikapcsolódjon? Milyen vízi, erdei hobbitok van, ami ilyenkor kikapcsolódás a mindennapokban vagy hétvégén? Tudom ha van kutya akkor el kell vinni sétálni, de én lakásban nem tartanék kutyát.

Szeretek túrázni, horgászni de valami plusszra gondolok, ami tényleg jó ötlet, és az ember szabadabnak érzi magát.


A kérdés azért van, mert anyagilag egy lakást könnyebb venni, mint házat.



2023. okt. 26. 22:41
 1/8 anonim válasza:
100%

Nézd meg jól a környéket. Ha van igényed kertészkedésre, olyan társasházat válassz, ahol van saját udvar, kert.

Illetve olyan hely a közelben, ami nincs beépítve: park, kiserdő.

Esetleg lehetőség vízi sportra, evezésre.

Vagy állatmenhely, ahova eljárhatsz önkéntesnek.

2023. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Kerékpározz, fuss, biztosan van a közelben futáshoz valami gumis pálya, kondipark akár, séta.
2023. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszel valami hobbikertet a város szélén. Tesómék pl ezt csinálták, van rajta egy kis ház, tudnak sütögetni, haverokkal összeülni.
2023. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Panelban lakom, viszont kocsival 20-30 percre van a természet. Kisebb hegyek, erdők. Régen volt szomszédunk akinek egy kis nyaralószerű sufni volt a telkén és ott lakott kint nyaranta.
2023. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Külvárosban lakom, nagy a hely az épületek között, sok a fa, és 10 perc sétára van egy kiserdő. Belvárosi szűk utcákban én sem bírnám ki.
2023. okt. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Telepíts be a szomszédba őslakosokat (c*gányokat) aztán egyből érezni fogod a kulturát. XD
2023. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Alap volt, hogy erkély nélküli lakásba nem költözünk. Az erkély viszonylag privát volt, zöldre nézett, így a "kiülési" igényünket kielégítette. Volt 1-2 tő paradicsomunk, paprikánk mindig.

Volt sétatávolságra kis erdő és vízpart, vagy 10 perc autózásra ezekből mégjobb. De gyakran bicajoztunk el ide-oda, vagy autóztunk el kirándulni, a velencei tóra, stb. Mikor mihez volt kedvünk.

2023. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én magam proli panel részen élek, de amúgy rájöttem, hogy fél-egy órányi biciklizésre tök jó folyóparti bicikliutak, kilátó, tó várnak rám. De mehetek tök más irányba is ahol Duna part, part menti söröző és hasonló helyek várnak.
2023. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!