Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem természetközeli,...

Van esélyem természetközeli, fizikai diákmunkát találni lányként?

Figyelt kérdés
Szívesen dolgoznék földeken, vagy gondoskodnék állatokról a nyáron. Falun nőttem fel, szóval nem lenne idegen. Viszont semmilyen hasonló diákmunka hirdetést nem találok, pedig már az egész internetet átnéztem. Ha keresnek is fizikai munkára diákot, akkor azzal kezdik a hirdetést, hogy csak fiúknak...

2023. máj. 10. 19:57
 1/8 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Van
2023. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Tőszámbeállítás, címerezés mindenhol van ahol van kukorica vagy napraforgó, azok meg mindenhol vannak. Nézd meg jobban a diákszövetkezetek honlapjait.

Mondjuk ez számomra minden csak nem természetközeli de legalább kinn vagy, szívhatod a port, égethet a nap.

2023. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Málnaszedés, ribizliszedés, kapálás, ültetés napszámban. Azon a környéken ahol én élek nettó 5000 forintos órabérért nap végén fizetve is alig találnak megfelelő munkaerőt
2023. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azért az 5000 Ft-os órabér elég érdekes úgy hogy a legtöbb diákmunka 3000-nél megáll, nem lehet hogy ez rendes 18 feletti munka?
2023. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4-es vagyok, egyébként ugyanez a helyzet velem is Kérdező, de majd nézek inkább valami könnyű fizikai munkát a nyárra.
2023. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tökéletesen ugyanez a problémám,úgyhogy csatlakoznék a kérdéshez.

Gyümölcsszedés, címerezés, kerti munka, állatgondozás... oké, de ilyeneket HOL találhatunk??

Egyébként a napokban láttam egy hozzászólást a fb-on (diákmunka hirdető csop.) , hogy Ausztriába lehet menni címerezni jópénzért.

-akihez közel van:)

2023. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen mennék címerezni, de ahogy utánanéztem, írták valahol, hogy egy kukorica 180-200 cm-re is megnő. A címer pedig a tetején van. Szóval a 164 centimmel gyorsan letettem róla :')
2023. jún. 2. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha van nagyváros a közeletekben ott biztosan van Diákszövetkezet ott pedig nagyobbrészt ilyen munkák vannak. Legalábbis az Alföldön tuti. Be kell menni, rá kell kérdezni.

164 cm: no para, vannak egyéb folyamatok (tőszámbeállítás, aztán zacskó húzása a hím virágzatra ami ugyebár jóval lejjebb van - ez nagyon hülyén hangzik leírva de elfelejtettem mi ennek a munkának a neve :D) kint vagy akár a feldolgozás körül - pl magvan válogatása - azok ilyen félig bent félig kint melók vagy akár napok. Aztán van ott konkrét kapálás gyomlálás is néha :)

De jó látni hogy van akit ez érdekel! Hamarosan termesztésbe kezdünk én is és nyaranta biztosan elkel majd egy-két munkás kéz.

Egyébként érdemes kisebb főleg fiatalabb gyümölcs stb termesztőknél rákerdezni ők általában nyitottabbak erre.

2023. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!