Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit lehetne tanulni? Képezni...

Mit lehetne tanulni? Képezni magam?

Figyelt kérdés

Dolgozom,fizikai munkát, takarítok, és szeretnék tanulni valamit amivel nem érzem úgy ,hogy butulnék.

Egészség tanácsadó képzést néztem, de nem tudom mennyire van ennek a szakmának jövője?


jan. 29. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hogy állsz biológiából, kémiából, fizikából?
jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jól :)
jan. 29. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mia cél? a tanulés, vagy hogy jobb munkád legyen? nem mindegy.
jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez igy ,mindkettő!

Nem takaritással akartam foglalkozni, de sajnos benne ragadtam, de szeretnék úgymond ebből kitörni..ezért kértem itt segitéget, minden ötlet jól jon

jan. 29. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Érettségid van? Mert ha nincs, azzal kellene kezdeni. Sok szakmához szükséges.
jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze érettségim az van. 34 éves vagyok ha ez számít valamiben
jan. 29. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy akarsz egészség tanácsadó lenni, ha közöd nincs a biológiához, kémiához? Meg nem is létezik ilyen szakma amúgy, akik egészségügyi tanácsokat adhatnak, azok az orvosok, gyógyszerészek. Az ilyen himihumi pár alkalmas "képzések " még fenéktörlésre sem jók, mert ahhoz kemények :D

Nah szóval, ha ez érdekel, állj neki az emelt biosznak és kémiának,és felvételizz az egyetemre.

jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvos
márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!