Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 45-éves vagyok.Pedagógiai...

7pettyi kérdése:

45-éves vagyok.Pedagógiai aszisztensként dolgozom,fontolgatom,hogy érdemes e még tanítóképzőbe jelentkezni?Tudom,hogy nincs korhatár,tanulni viszont szeretnék még.Vagy tovább képezni magam.Szeretem a gyerekeket,van is 2.Érdemes lehet belefogni?

Figyelt kérdés

#tanítóképző #Tovább tanulás idősebb fejjel
2023. jan. 15. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanúgy keveset fogsz keresni (na jó a ped asszisztensi bérnél egy picivel több a tanítói fizetés, de mégsem leszel belőle milliomos). Véleményem szerint minden jobb, mint a ped asszisztens ezért megéri tanulni.
2023. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha a pénz nem annyira fontos szempont nálad, én mindenképp belefognék. A tanítónak sokkal nagyobb kompetenciája van, és a gyerekek életben is fontosabb szerepet játszik, mint egy pedagógiai szakasszisztens.
2023. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem kimondottan a több bér ami motivál. Csak látom a gyerekeket és a pedagógusokat mennyire "elveszettek"

Ha csak 1 gyerekkel több van közöttük aki többet kaphat akár általam is. Már tettem értük valamit.

2023. jan. 16. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép hozzáállás, tehát bátorítalak, hogy ne félj beadni a jelentkezésedet
2023. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Harminc évesen vágtam bele a tanítóképzőbe, voltak közöttünk negyvenesek is. Szintén ped.asszisztens középfokom volt előtte, pedagógiából felvételiztem, sikerült, tizenöt éve tanítok.


47F

2023. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!