Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kezdjem levelezőn a tanulmánya...

Kezdjem levelezőn a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés

Egyetem előtt kihagytam egy évet, szeptemberben kezdek, illetve teszek egy szintemelőt matekból. Közben kaptam egy nagyon jó állás lehetőséget biztosítónál (betanítanak, mentorprogram stb). Ez előtt úgy volt hogy természetesen nappalin végzem el a szakot, azonban most elgondolkodtam hogy érdemes lenne megjelölnöm levelezőn is. Mindenképp szeretnék diplomát ezen a szakon (matek) de tisztában vagyok azzal is hogy így sokkal nehezebb lenne, és hiába végezném el jól, nem vagyok benne biztos hogy a levelezőn megszerzett diploma megszerzése ugyanolyan megítélésű lenne egyébként.

Nektek mi a véleményetek erről? Nagyon bizonytalan vagyok most.



#egyetem #levelezoszak
febr. 6. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is annyira a diploma megítélésével van a gond szerintem, hanem azzal, hogy állás mellett nagyon nehéz odatenned magad az egyetemen. A következőket mérlegelném:

- Mennyire tűnik jó lehetőségnek az állás?

- Állás mellett be tudsz-e járni a konzultációkra?

- Munka mellett mennyi időd marad tanulni?

febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

A levelezőn megszerzett diploma pont ugyanannyit ér, mint a nappalin.

Azt neked kell tudni, hogy szükséged van-e munkára, pénzre. Vagy el tudnak tartani még 3-5 évig.

febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan, amelyiket bírnád. Nem írtad hány órás munka, de pl 6-8nál én nem bírnám a nappalit.


"nem vagyok benne biztos hogy a levelezőn megszerzett diploma megszerzése ugyanolyan megítélésű lenne egyébként."

Pedig ugyanannyit ér, annyi gondod lehet egyedül, hogy pályakezdőként nehezebben helyezkednél el vele, miután lesz tapasztalatod senkit nem fog érdekelni

febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!