Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érdemes a pszichológia...

Hol érdemes a pszichológia mesterszakot elvégezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg az ELTE pszichón fejezem be a BA-t, viszont nem tudom hova adjam be a jelentkezésemet MA-ra. A problémám az ,hogy először az egyetemi sorrendet kell eldönteni, majd a specializáció amire bejutsz kb lutri.

A pontjaim jók eddig, de közel nem kiválóak.

Érdekelne a klinikai/fejlődés és munka-szervezet irány.


Érdemes lenne akár egy kevésbé népszerű egyetemre jelentkeznem, ahol van esélyem a klinikai vonalra, ezzel nem elvágva a későbbi terapeuta irányt, vagy egy elsimertebb, általában túlzsúfolt egyetemi jelentkezéssel megkockáztatni, hogy egy olyan specre jutok be, ami "büfészak" jellegű.


Annak ellenére,hogy mindegyik elvégzése egyenértékű pszichológus diplomát ad, a továbbképzéseknél számíthat.


Mi a vélemenyetek a következő MA-król: ELTE / BME / Pázmány / Károli?


Előre is köszi a válaszokat!:)



febr. 8. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
BME munkapszicho mestere kiemelkedő ahogy hallottam
febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az ELTE-n csináltam a mestert, ha gondolod írj! :)
febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szergej55 ***** válasza:
100%
BME munkapszichó szerintem is jó, azt végeztem!
febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!