Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » INFJ vagyok, 22 éves, most...

INFJ vagyok, 22 éves, most fogtechnikusnak tanulok, viszont rájöttem, hogy hiába művészi szakma számomra élhetetlen. Fogalmam sincs, mivel foglalkoznék szívesen, nagyon elveszve érzem magam. Van valaki aki hasonlóan érzi magát?

Figyelt kérdés

febr. 10. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért élhetetlen számodra ez a szakma? Ez a lényeges, nem valami mondvacsinált személyiségtípus.
febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert nagyon egészségtelen, egész nap a gipsz port szívjuk, meg az akrilát port. Reggeltől estig dolgozni kell, hétvégén is. A fizetés sem jó, nagyon stresszes rengetegen mennek el ebből a szakmából.
febr. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!