Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő alatt készültetek...

Mennyi idő alatt készültetek fel a záróvizsgára?

Figyelt kérdés
febr. 16. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hét kb
febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan tanultam, így 2-3 nap elég vol arra, hogy felelevenítsem a tanultakat. (Pszichológia alap és mesterkézést végeztem.)
febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
3 év. 🙃
febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyságrendileg 2 hét, de mellette dolgoztam, úgyhogy ez napi max. 2-3 órát jelentett.
febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hét kb nagyjából napi 3-4 óra készüléssel.
febr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#2-hez hasonlóan, folyamatosan tanultam, odafigyeltem, vagyis követtem a dolgokat folyamatosan, így csak át kellett futnom vizsgák előtt. Nekem bevált, vizsga előtti nap nem terheltem az agyam tanulással, inkább kikapcsolódó programot szerveztem. Ez lehet egy mozi, színház, koncert, kirándulás, edzés, barátokkal, családdal, vagy randi. A tespedés nem jó megoldás, akkor jár az agyam és jön a stressz. Meditálni is szoktam, ill. agykontrollt gyakorolni, de azt úgy általában, habár vizsga előtti este és aznap reggel sem árt.

(Amúgy közel sem vagyok stréber, általánosban gyenge tanuló voltam, csupán kamaszon ráébredtem, a jövőm rajtam múlik, így belehúztam. Végül dicsérettel végeztem. Nagyban hozzájárult, hogy 12-13 éves koromtól nyaralónk és nővéremék házának építésénél segédkeztem, majd diákmunkát is vállaltam. Megfogadtam, én nem akarok fizikai melós lenni, inkább a tanulás.)

febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!