Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki jelentkezett idén a...

Valaki jelentkezett idén a Pázmány btk történelem levelező szakàra?

Figyelt kérdés

febr. 19. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Remélem senki, mert önmagában egy értéktelen szak, viszont húzós.
febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvégezted? Vagy csak râmondod...
febr. 19. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmi értelme, cserébe nehéz.
febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. Nem mondom rá. Szaktársaim egy része töri alapszakos volt, nagyon hamar már csak az a 2-3 ember maradt, aki később tanár lett vagy doktorizik a mesterszak elvégzése után.
febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 évvel ezelőtt elkezdtem, de első évben abbahagytam, pedig imádom a törit, de azt éreztem, hogy ez teljesen mindegy. Száraz, tömény, rengeteg minden nem érdekelt, csak muszájból olvastam. Aztán feladtam amikor Fukuyama-ról kellett egy könyvet elolvasni, és véleményt írni róla.
márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
5. Pedig Fukuyama nem is rossz.
márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én még nem tudom. Nyárig van időm dönteni (főleg ha felvesznek)Fukyyamáról nekem is kellett olvasom a corvinus nemzetközi tanulmányok szakon. ( a legnagyobb problémám hogy nagyon túl értékelt és időről időre vissza vonja az állításait.Huntingtontól tanult ,de nem látszik meg rajta... szerintem jobb lenne elfelejteni. Biztos van más értelmes ember akit vàlaszthatnának.
márc. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!