Mennyire lehet nehéz az érettségi,hogy szinte az alapoktól kellene kezdenem tanulni?.

Figyelt kérdés

febr. 20. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Hát elég nehéz, és időigényes.
febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik tárgy vagy egyszerre az összes? Amúgy kettes összehozható ha csak az a cél, hogy legyen
febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az összes. És minimum jó eredménnyel végezni.
febr. 21. 12:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Magasak az elvárásaid ahhoz képest, hogy alapoktól kezdenéd, bár nem lehetetlen szerintem, mert ezek kb "típus feladatok" előző évi feladatokat old meg, majd ráérzel


Én mondjuk inkább azt javasolnám, ha egyetem a cél, hogy arra a két tárgyra feküdj rá nagyon amit elfogadnak a többi meg #yolo

febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát elsősorban érettségi legyen meg jó eredménnyel és meglátom a főiskola/egyetemet. Csak azért kerdezem, mer hátha valaki jart ebben a cipőben mint Én, hogy az elejétől kezdeni újra egészet.
febr. 21. 15:59
 6/8 anonim válasza:
100%

Én is nagyon szeretnék neki állni de tartok tőle.. Főleg a matektol.

29 éves vagyok de most értem azt hogy beert az agyam a tanulásra.. Lehet hogy szeptembertől elkezdem.

febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeptembertől van ez az esti beiratkozás ugye?
febr. 22. 05:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a cél a főiskola/egyetem, akkor inkább fölé célozz, mint az "éppen átmenni".

A felsőoktatásban nem fognak tekintettel lenni arra, hogy milyen alapjaid vannak. Feltételezik, hogy mindent, amit a középiskolában elmondtak, azt tudod. :)

febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!