Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy hivatkoznátok egy tanulmá...

Hogy hivatkoznátok egy tanulmányra melyben a tanulmány írója is hivatkozik xy szerzőkre?

Figyelt kérdés

Pl. egy tanulmány írója leírja, hogy xy erre a megállapításra jutott xyz pedig így vélekedik....

Amire a tanulmány írója hivatkozik szakirodalom nem találom, csak a tanulmányt.


Le lehet hivatkozni a tanulmányban olvasottakat úgy hogy ő is hivatkozik valakikre?!


Nem találok a témában elérhető szakirodalmakat csak tanulmányokat így kénytelen vagyok felhasználni azt amit megtalálok, vagyis a tanulmányt.

Ugyanúgy hivatkozzak rá, mint egy szakirodalomra?


febr. 23. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Így ellenőrizetlen az információ, hiszen semmi bizonyíték nincs arra, hogy xy vagy xyz tényleg úgy vélekedik, ahogy a tanulmány írója állítja. Beleköthetnek.
febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A tanulmány írója bizonyára megtalálta a forrást, hiszen hivatkozik rá. De régi forrásokról van szó, amit én nem találtam meg sem interneten, sem könyvtárakban.


Csak a tanulmányra tudnék hivatkozni, hisz az van előttem.

febr. 23. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Tuti tipp:


Kérdezd meg a konzulensedet. Azért van, hogy az ilyen kérdésekre választ adjon.

febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A konzulens 2 hét múlva válaszol is, az nekem késő.
febr. 23. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a konzulensem, hogy mindig arra hivatkozzam, amit én használtam. Tehát ha a tanulmányt használtam, akkor a tanulmányt.
febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!