Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Technikumból átmehetek gimnázi...

Technikumból átmehetek gimnáziumba? 9.-es vagyok

Figyelt kérdés
Van lehetőseg rá? Nem rossz annyira tanulmányi átlagom (4,25) de folyamatosan tanulok hogy még jobb legyen… Újra kéne járnom a 9.-ik osztályt? A válaszaitokat előre köszönöm!

febr. 28. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy fizikat, földrajzot tanulok… Idegen nyelvből jelenleg angolt tanulok de 8,5évig tanultam németet is..
febr. 28. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, különbözetivel.
febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg újra kéne járnod, de inkább hívd fel a gimit és tőlük kérdezd meg.
febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg sikerülhet, ha találsz olyan gimnáziumot ami hajlandó átvenni téged. A jobb gimik kilencedikben rendszerint teljesen fel vannak töltve. Így a gyengébb gimikkel próbálkozz!
febr. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így év közben kevés esélyed van. Több esélyed lenne jövő évre, kilencedikbe.
febr. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok!
febr. 29. 06:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a technikumokban minden közismereti tárgyat a gimnáziumokétól eltérő tantervek és követelmények alapján tanítják. Így az, hogy egy tárgyat a technikumban most 9. osztályban már teljesítettél, szinte biztosan semmit sem ér egy gimnáziumban. Más szóval ahhoz, hogy egy gimnáziumban rögtön tizedikes lehess, szinte az összes gimnáziumi tárgyból különbözeti vizsgát kellene tenned augusztus végén. Ez szinte lehetetlen. Legjobb tehát, ha újra felvételizel. Mivel nem vagy még 18 éves, a szüleidnek kell intézkednie ez ügyben, te saját szakállra nem tehetsz semmit.
febr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!