Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » GDE mérnökinfóval el lehet...

GDE mérnökinfóval el lehet helyezkedni vagy jelentkezzek át óbudaira, bme re?

Figyelt kérdés
Néztem a tantárgyakat kb ugyanazok itt ott kisebb változásokkal, gde n tanáraim amúgy bme ről járnak át meg vagy doktor is szóval nem tudom ez igy amúgy rossz suli e mennyire nézik munkáltatók.
márc. 5. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Onnan kezdve, hogy sikerült egy (1) normális munkahelyre bejutnod, és ott minimum 2 évre megkapaszkodnod + rendesen képzed magad mellette, soha senkit nem fog érdekelni, hol végeztél. Még ha a hozzám hasonló sznobok meg is mosolyogják a GDF-et, nem fogják kétségbe vonni a szakértelmedet csak azért, mert oda jártál. Én a helyedben azt csinálnám, hogy elvégezném, közben keresnék minél nevesebb, minél jobb munkahelyet és képezném magamat mellette ezerrel. Áll rá egy stackre (pl. Java vagy C#/.NET) és dolgozz abban 1-2 évig. Ez egyrészt jó szoftvermérnöki szokásokat alakít ki, másrészt meg jól is hangzik a későbbiekben. Sok sikert!
márc. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!