Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok esetleg ötleteket...

Tudnátok esetleg ötleteket adni? Illetve tanácsokat

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném mondani, hogy lövésem sincs hogy hova szeretnék tovább menni gimiből. Most vagyok 11.-es de egyszerűen semmi ötletem, elképzelésem nincs.


Jó amúgy nem teljesen igaz hogy nincs elképzelésem, mivel a közgazdászat gondolata már megfogott 2 évvel ezelőtt , és elkezdtem kb 3 hónapja ezen agyalgatni újból.


Győrt illetve Pestet néztem egyetem szempontból. ( illetve ezeken belül az államilag támogatott szakokat). (Mondjuk Corvinuson 440 pont kéne). Mindenképpen legalább 400pontot kéne szereznem, jelenleg ez a cél.

Kiváló érettségit szeretnék jövőre tenni, eddig úgy voltam vele hogy 2 emelt kéne, de valamiért úgy vagyok most vele hogy csak angolból fogok ( de így meg félek hogy nem lesz elég pontom). Ősszel tervezem lerakni a B2-es nyelvvizsgát és érettségi előtt a C1-et szeretném.


Aki esetleg Győrben vagy Pesten van egyetemen az tudna írni arról, hogy milyen volt bekerülni, hány emelt érettségit tett , hány pontos érettségiket írt ?


Megköszönném ha privátban is írnátok :)).


Szép hétvégét!!



márc. 9. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont az idei evtol van valtozas a pontszamitasban. Valoszinuleg teljesen mas lesz a felallas bekerules teren, tehat hogy korabban ki mivel kerult be eddig, abbol nem lehet kovetkeztetest levonni.

Olvass felvi.hu-t.

Eddig korabban ha volt emelt angolod+ ugyanabbol nyelvvizsgad, nem kaptad meg csak az egyikert a tobbletpontot. Nem lehetett ket bort lehuzni rola. Utana kell nezni, hogy miert kapsz intezmenyi pontokat.

márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Haver inkább te adj tanácsot, hogy tudám a b2-es szintem c1-re felvinni :(
márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont a közgáz fogott meg?Reál beállítottságú vagy ezek szerint. Valami szakma esetleg?
márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!