Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nagy hátrány a...

Mennyire nagy hátrány a munkaerőpiacon ha egyetem alatt nem végzek gyakorlati munkát?

Figyelt kérdés
Közgazdásznak tanulok. Kötelező szakmai gyakorlat nyilván van. Ha azon kívül nem dolgozok egyetem mellett csak majd diploma után akarom elkezdeni az nagy hátrány?

márc. 12. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem aki egy gyenge évet legalabb feltud mutatni ami mindegy, hogy bsc vagy msc alatt szerez az hatalmas előnyben van.
márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a területen nagyon számít a munkatapasztalat. Nálunk rengetegen dolgoznak suli mellett, a diploma után nem kérdés, hogy kit alkalmaznak szívesebben a cégek. Akinek egyáltalán semmi tapasztalata, vagy akinek már van 1-2 ledolgozott éve egyetem mellett.
márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha te meg még valaki jelentkezik egy állásra, és mindkettőtöknek ugyanolyan az önéletrajza, és az egyetlen különbség az, hogy neked nincs tapasztalatod, de a másiknak van, akkor nyilván elsősorban jobban fognak hajlani a másik jelölt felé. Ez persze nem jelenti azt, hogy neked nincs esélyed, de akinek van tapasztalata, az első ránézésre jobban fog tetszeni a cégeknek nyilván.
márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!