Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek műkörmösnek vagy...

Szerintetek műkörmösnek vagy fodrásznak érné meg inkább tanulni?

Figyelt kérdés
márc. 18. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

A női hiúságra mindig lehet alapozni, abból még sokáig meg lehet élni. A fodrászatot könnyebben megoldják a nők otthon, a műkörmözést, ha igazán kitanulod, meglesz bőven az ügyfélköröd annyira, hogy a hiúságból meg tudj élni és a székpénz (helypénz) kifizetése sem okoz gondot.

Én így inkább azt választanám, ha csak ez a két lehetőség van.

márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
A hajvágás egy alapszükségletnek számít a mai világban, amit kevesen tudnak otthon megoldani profi szinten. A műköröm egy luxus szolgáltatás, egyáltalán nem alapszükséglet, ezért sokkal kevesebben veszik igénybe. Fodrászokra sokkal nagyobb szükség van.
márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
A másodiknak igaza van, a műkörömről hamarabb mondanak le.
márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

1. vagyok...

Lemond az a réteg, aki olyan jellemű, de mindig lesz az a 20-30%, aki sznob módra mindig többet akar mutatni magából, mint aki és ami valójában.

A fodrászat ugyan mindenkinek igénye, de az egyszerűbb eseteket otthon könnyebben meg lehet oldani, akár kommunákba szerveződve. A kérdés az, minek nagyobb az ügyfélköre azok közül, amely esetek "szakembert" igényelnek, és sztem ez a köröm.

márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Felőlem mindkét hatalmas nagy szakember éhen dögölhetne. Otthon festem a hajam bolti hajfestékkel. A vicc az, hogy bármennyire is igénytelen a végeredmény, még mindig ezerszer jobb, mint amit a hű de nagy szakemberek drága pénzért valaha is kotyvasztottak nekem. Nevetségesek mind.


De ami tény: nálunk a városban a legnagyobb putritelepen is simán megél mind a 385734 db fodrász és a 3658322 db műkörmös is, nem is beszélve a kozmetikusokról. Az más kérdés, hogy az utcán egy db embert nem látni, akinek normális lenne a frizurája, de a sok agyatlan azért eltartja ezt a sok élősködő semmirekellőt. Na meg ott a sok barber is. Meg a sok hernyószempilla-gyáros.


Ha választani kéne, én inkább műkörmös lennék, tökömnek lenne kedve ácsorogni, mint egy ló (fodrász) egész nap, visszeres lábakkal élni már 30 évesen.

márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A fodrászt választanám, nekem egyszerűbbnek tűnik, tisztességes munka, miért ne
márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt látom a környezetemben, hogy nagyon sokan mennek körmöshez párhetente, de fodrászhoz csak pár évente, amikor nem csak az a céljuk, hogy pár centi legyen vágva a hajvégükből, mert azt otthon megoldják maguknak. Szerintem mindkettő rendben van, de én úgy érzem, hogy akkor már a műkörmös.
márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!