Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulással kapcsolatos...

Továbbtanulással kapcsolatos problémáim vannak, tudnátok valamilyen tanácsot adni? :))

Figyelt kérdés
Sziasztok, a gimnáziumot kijártam és most egyetemre szeretnék jelentkezni, de nem igazán érdekel semmi :( orvosira tuti nem szeretnék menni, de érdekel a bőrgyógyászat, turisztika és az ilyen “nőiesebb” ( ha szabad ilyet mondani) szakok. Olyan foglalkozást szeretnék kitanulni ami biztos fizetést nyújt és érdekel is. Tudom, hogy nehéz eset vagyok, de és ha nem tudtok valami értelmeset ajánlani, nem gond :) de az undok beszólásokat nem kèrem. Előre is köszönöm a segítséget.

márc. 24. 00:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell a bőrgyógyászhoz az orvosi?
márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
??? Nem a kozmetikusodról van szó. A bőrgyógyászat pedif egy orvosi szakirány, talán azért.
márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudtam. Ilyen komoly a bőrgyógyász?:D

Nekem az egy selejt cuccos volt idáig:D

De ma megvilágosodtam. Köszönöm nektek.

Azért lepontozni nem kellett volna, mert valamit nem tudok, de persze nekem mindegy :D

márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

"Azért lepontozni nem kellett volna, mert valamit nem tudok"

A pontozási szempont ez: "Hasznos számodra ez a válasz?"

Szerinted ez alapján nem kellene lepontozni azt, aki tévinformációt terjeszt???


A bőrgyógyászatról való véleményed ("selejt cuccos") hitelességét meg végképp beárazza..

márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tud valamit az ember, akkor kérdez, ahelyett, hogy más kérdésére válaszolna olyat, amiről fingja sincs. Gondolkozz el kicsit a selejt cuccos fogalmán, nézz szépen tükörbe.
márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

De én nem terjesztek csak nem tudtam na:D

Mostmár tudom, lehet menni el balra jó:D

márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Örülünk, hogy megtaníthattunk erre az általános iskolai tananyag részét képező bölcsességre is. Nem lett volna egyszerűbb kérdezni?
márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Dede egyszerűbb lett volna:D
márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
Akkor GTK, aki nem tudja mi szeretne lenni, de egy biztos jó diplomát szeretne aránylag elég jó fizetéssel az a gazdaságira megy tovább.
márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 Bár felpontoztalak, de a leírás alapján nem tűnik a kérdező egy matekot kedvelő, reál beállítottságú emberkének, de ki tudja. Márpedig ha rühelli a matekot, akkor az nagyon nem lesz neki való. Ellenben valóban nem rossz egy közgazdász, vagy gazdinfó bsc, de ha vinni is akarja az ember valamire, ahhoz egy bsc nem elég. Teljesen más a munka és a tanulás világa. Hiába végez el mondjuk kínkeservesen egy közgazdász bsc-t, ha utána úgy próbál biztos állást találni a szektorban, hogy rühelli, nem érdekli amit csinál, ráadásul nem is érti, akkor az minden lesz, csak nem jó és biztos. Kérdezőnek: Csak van olyan, ami érdekel, és szereted csinálni. Illetve hány pontod van? Az sem mindegy, mert szerintem ha jelentkeznél például jogásznak vagy pszichológusnak 300 ponttal, akkor valószínűleg mentőt kéne hívni azokhoz a felvis adminisztrátorokhoz, akik ezt meglátják, és le kéne szedálniuk őket, hogy megszűnjön a röhögőgörcsük.
márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!