Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szabad bölcsész munkalehetőség...

Szabad bölcsész munkalehetőségek, és bérek?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb a kutatói pálya, vagy call center. Bérezés ennek megfelelő.
ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Meki / gyári betanított munka
ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Az és elé nem kéne vessző, ha már bölcsész :p

Ilyen munka nincs, ezt azért te is érzed. Vagy tanítasz humán dolgokat, vagy múzeumban dolgozol, vagy idegenvezetsz, vagy fordítasz, vagy eladod a lelked és médiamunkás, esetleg tiktokker/instaceleb leszel és óriási önbizalommal és gondos termékmegjelenítéssel árulsz nyilvánvaló információkat azoknak, akik 5 perc olvasásra sem képesek.

ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tanárként végeztem, volt sok áthallgató szabad bölcsész az óráinkon, az egyik tanárunk nagyon jól megfogalmazta, kik ők. Akik inkább szabadok, mint bölcsészek. Akikről tudom, hogy le is diplomáztak, és hogy most hol dolgoznak, az a következő:


- külföldön bulifotós

- kávézóban pultos

- recepciós egy panzióban

ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!