Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnék magyar szakos...

Hol tudnék magyar szakos tanár egyetemi végzettséggel olyan munkahelyet találni, ahol 400. 000 Ft feletti fizetést adnak? Angol felsőfokú nyelvvizsgám és ECDL vizsgám is van.

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban élek és el akarok költözni. Ahhoz, hogy egy albérletet vagy lakáshitelt is tudjak fizetni, legalább ennyi pénzt kellene keresnem. Persze szolgálati lakás is szóba jöhetne, de ma már kevés az ilyen lehetőség. Nem ragaszkodom a tanári pályához, csak az a kérdés, hogy mi másra tudnám használni ezt a képzettséget. Nem zárkózom el a továbbképzéstől sem, csak most a költözés, munkahelyváltás sokkal sürgősebb.

2017. febr. 12. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a lányom végzett magyar-francián (magyar, mint idegen nyelv tanára) és egy elektronikai multinál van, ennél többért. Hol itthon van, hol kint (kint van szolgálati lakás), az ottani vezetőket és oktatókat tanítja magyarra, akik ide jönnek, és az ittenieket magyarra, plusz tolmácsol is náluk.
2017. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell 400 ezres fizetés egy önálló albérlet fenntartásához. Még Budapesten sem. Önmagában magyar szakkal amúgy sincs túl sok lehetőség, talán "help desk" munkaköröket megpróbálhatnál, bármely nagyobb multinál. Addig is képzed magad és meglátod.
2017. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én jogásznak tanultam és 50 sikertelen állásinterjú után találtam olyan munkát, amivel 400 ezernél többet keresek. Nő vagy?
2017. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
3, egy francot találtál te bármit.
2017. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

3-as.

Ja,tényleg jobbat találtál,elmentél prostinak :D

2017. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Donald J. Trump ***** válasza:
63%

ECDL...milyen aranyos vagy :)

Az a helyzet, hogy ezzel a diplomával 200e nettóval már jó vagy. 400e reálértéken bruttóban összejöhet a karriered végére. Ha ennél többet akarsz hagyd el a pályád vagy menj vissza az egyetemre doktorálni/kutatni.

2017. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Szia én egyetemen oktatók, itt alacsonyabb a bérezés, minket nem érintett a pedagógusok emelése sem.


Idén kaptam évek miatt emelést, ezen felül 3,8%-ot, majd további 1,8%-ot. Ezen emelésekre jött további 26 000Ft, mivel még ennyi hiányzott az alapból, hogy elérje a 161 000-et.


Igen lehet irigykedni a sok emelésre, csak arról sajnos sokan megfeledkeznek, hogy amit az egyik kézbe kapunk elveszik a másikból. A munkáltatói döntés értelmében kapott járulékom 10 éve annyival csökken, amennyit 1-1 emelés hoz.

Így jelenleg is a 2007-es bérem kapom bruttó 180 000Ft, számításaim szerint ezt az értéket 2038-ban fogom túllépni 165Ft-al!

2017. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most 314.000 a bruttó bérem, de saját lakásban lakom. Egy budapesti albérlet árát olyan 80.000-100.000 körül tippelem és az utazási költségek is nőnek. Szóval kell az a 400.000 Ft bruttó bér, mert nem akarom a költözés miatt jelentősen csökkenteni az életszínvonalamat. Egyébként nem tanárként, hanem kormánytisztviselőként dolgozom. Az, hogy a multinál ennyit lehet keresni értem, csak arra szeretnék választ kapni, hogy milyen munkakörökre pályázhatok eredményesen. Jó a kommunikációs képességem szóban és írásban egyaránt, szervezett vagyok, könnyen hozok döntéseket. Leginkább olyan munkakör érdekelne, ahol egyedül, viszonylag önállóan hagynak dolgozni.
2017. febr. 12. 14:29
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne még egy felsőfokú nyelvtudásod, akkor SSC-be mehetnél ennyiért.
2017. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok, én netto 400ra gondoltam :)
2017. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!