Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Őszi érettségire emelt kémia?

Őszi érettségire emelt kémia?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, de akkor bioszból érettségiztem, gondolkoztam biosz szakon, de meggondoltam magam, és mennék inkább gyógyszerészetire, reális cél lehet nulláról kémiát elsajátítani az őszi érettségiig?
ápr. 5. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem reális

Esetleg tavaszra ha nagyon ügyes vagy

Az is kérdés hogy hogy megy, mennyire van belőle alapod stb

Azért a gyógyszerészetin komoly kémiatudást várnak el

ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amennyi kellett az emelt bioszhoz annyi kemia ismeretem van!

Nagyjabol eligazodok a PR tablazaton.

Ph-t tudok szamolni.

De sok minden hianyzik!

ápr. 5. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Akkor talán mondhatni hogy van egy alapszintű kémia tudásod amit megtanultál gimiben?

Meg ugye az is kérdés mennyi időt tudnál rászánni

ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Általában délben otthon vagyok, faternak segítek a cégében melózok.

Kvázi délutánom szabad tanulásra, van 6hónapom, meg is van a mozaikos 11-12es könyvem, illetve a villányi számolós könyv.

ápr. 5. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom

Próbáld meg, vesztenivalód nincs, de szerintem necces

Nagyon függ attól mennyire vagy jó benne

ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a képességeidtől is függ, de szerintem inkább nem valószínű, hogy fel tudsz rendesen készülni. Hány százalék lenne a cél?

Én a helyedben egyébként megpróbálnék felkészülni rá, ha augusztusban már mennek az előző évi feladatsorok, csak akkor jelentkeznék a helyedben az őszi érettségire.

ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!