Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan működik az egyetemi...

Hogyan működik az egyetemi átjelentkezés?

Figyelt kérdés
2023 szeptemberében kezdtem az egyetemet,viszont úgy érzem kissé félrenyúltam a szakválasztással ,és azon gondolkozok ,hogy át kéne jelentkeznem,viszont ez nem tudom hogy működik ,mivel jár.Eddig államilag támogatotton voltam ,szeretnék továbbra is azon maradni ,csak másik egyetemen.Ilyenkor kell visszafizetnem valamit,ha átjelentkezek és fel is vesznek?Valamint hogy van ilyenkor a felvételi,mivel tudtommal én már lecsúsztam a rendes felvételiről.Egyéb tudnivalók ,ha esetleg valaki tud mondani valamit,azt szívesen meghallgatom.

ápr. 7. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Átjelentkezni csak azonos képzési szintek és képzési területek között lehet. Vannak feltételi, ezeket az átvevő egyetem szabja meg. Van határideje is, ezt az átvevő egyetem szabályzata tartalmazza-
ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!