Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiát hogy tudnék elkezden...

Biológiát hogy tudnék elkezdeni tanulni a 0-ról?

Figyelt kérdés

Már túl vagyok az érettségin, de nem vagyok biztos benne hogy a jelenlegi egyetemi szak nekem való/abban fogok elhelyezkedni.

A bioszt szerettem és érdekelt is, azt gondoltam elindulhatnék ilyen irányban, és megpróbálnék egy emeltet. Viszont: szeretném a 0-ról kezdeni, mert már régen tanultam a dolgokat. Magántanárra egyelőre nem tudok annyit áldozni, valami kurzust keresek, ahol teljesen az elejétől átvesszük az anyagot, de nem egy 1 éves gyorstalpaló ami az év végi érettségire készít fel.

Ugye jövő tanévtől lenne esedékes.

A Bioszférát néztem, de azt hiszem az is inkább ilyen célzottan érettségire felkészítő

Valaki ismer bármi ilyen helyet?



ápr. 12. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben először a bioszférás vázlatokat tanulnám. Én konkrétan nem ismerek olyan kurzust ami nem az érettségire készítene fel, pedig elég sokat ismerek. Miért baj, hogy ha az érettségire készít fel végső soron?
ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért mert azok olyanok szoktak lenni mint egy fakt, nekem pedig az alapoktól kéne átvenni mindent.

A bioszférát ismerem, de az mennyire elég?

ápr. 13. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Mozaweb-en vannak jó tananyagok, ajánlom!

Ha hozzáférsz az NKP-hoz, az is hasznos.

ápr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!