Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 33 evesen elkezdeni az orvosit?

33 evesen elkezdeni az orvosit?

Figyelt kérdés
Fel kellene vegyem a diakhitel 1es2ot. Belgyógyász és a gyeremekgyogyasz irány erdekelne

ápr. 15. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Azt gondold végig, hogy az egyetem 6 év és utána még egy szakhoz szükséges képzés 3-4 év, két szakot nem szokás végezni. Ez minimum 10 év, ha soha nem csúszol, legjobb esetben 43 évesen lennél abszolút kezdö. Igazán nem hiszem, hogy tényleg lenne értelme, megfeljebb annyi, hogy orvosként mehetsz nyugdíjba
ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Ne.
ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem se.
ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Ha van, aki eltart, akkor miért ne ?


dr. Veres Pál, aki szexológusként lett neves, 56 évesen szerezte meg orvosdoktori diplomáját.

ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
43 évesen még belgyógyász szakvizsgája sem lenne, mert az 5 év és a gyerekgyógyászat is annyi.
ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem simán. Hajrá! Fiatal vagy még. Többire ne hallgass
ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Nem fognak felvenni 33 évesen. Szóbelinél le fognak pontozni. Fiatal 18-20 éveseket fognak előnyben részesíteni, akik alapból orvosnak készültek.
ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Miért akar most minden 30 éves belefogni egy orvosiba? Ez az új életközepi válság? Gyerekek ez nem egy 2 éves FoKSz.
ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Miért kell mindenkit lepontozni, aki elmondja a nemleges véleményét?🤡
ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

9-es, mert biztos be vagyunk savanyodva és ezek teljesen reális kilátások, hogy 30 évesen valaki teljesen kiesik a munkájából, valaki más pénzén eltartattja magát és fizetteti a tanulmányait, és ott lesz 40 éves pályakezdőként egy olyan szakmában, amit élete végéig tanul az ember.

Én nem vagyok besavanyodva, orvosi egyetemet csinálok, és pontosan tudom, hogy nem erre vágyik egy 30 éves, aki már dolgozott, elkezdte az életét, valószínűleg van egy stabil párkapcsolata is stb. K..a sok lemondás, munka és erőn felüli teljesítmény van ebben, és ezt az tudja végigcsinálni, aki ezt akarja, nem pedig felmerül benne a reggeli kávé közepette, hogy "Teeee, mi lenne, ha megcsinálnám az orvosit? Mekkora jó lenne már!"

Ez túl nagy sz...ás hogy csak úgy kedvtelésből akárki letolja.

ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!