Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőtt fejjel hogyan egyeztet...

Felnőtt fejjel hogyan egyeztetitek össze a tanulást a munkával és a családdal?

Figyelt kérdés

A párom nyaggat hogy menjek és tanuljak valamit. Igazából nyitott lennék rá, de nem vagyok benne biztos hogy a munkával és a családdal időben/energiában/anyagiakban össze tudnám hangolni.

Ugyan még nincs gyerekünk de szeretnénk, viszont ehhez nyilván jó anyagi alapok kellenek, viszont amíg tanulok ezt nem feltétlen tudnám biztosítani.

Kíváncsi lennék ti hogyan oldjátok meg a kérdést!?

F


ápr. 20. 13:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, nem csak egy 2-3 hónapos képzésre mennék el hanem minimum 2 évesre.
ápr. 20. 13:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakmával is lehet jó anyagi alap manapság

Nem biztos hogy megéri az egyetem, nem sértésből de nem tűnsz túl motiváltnak, anélkül pedig nehéz

Mi érdekelne? A jelenlegi munkád miért nem jó?

ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"A jelenlegi munkád miért nem jó?"

Mert körbe vagyok véve sudribunkókkal, amiből elegem van. Szeretnék intelligensebb munkatársakat, egy modernebb munkahelyen.

Eredeti szakmám informatikus, de erre nem építhetek mert full hülye vagyok hozzá, még matekból is csak 2-es voltam mindig.

Igazából nem tudom mi érdekelne, csak annyit tudok hogy nyitott vagyok a tanulásra, hogy jobb életem lehessen.

ápr. 20. 14:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem egyetemben gondolkodnék alapjáraton, hanem egy jobb féle fizetős tanfolyamon, ami 1-2 éves is lehet akár.
ápr. 20. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor előbb nézz körbe mi érdekel azt ajánlom.
ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na de nem erre vonatkozott a kérdés, hanem arra hogy ki hogyan oldja meg a két dolognak az egyidejű összehangolását, hosszabb időn keresztül.
ápr. 20. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:

- Időben: eddig csak olyan képzésen vettem részt, ami szombati napokra korlátozódik. A tanulást általában Home Office üres járatban tolom, amikor úgy engedi idő. Néhány szabadsággal megtoldva még pluszban a vizsgák előtt.

- Anyagiakban: általában kamat mentes részletfizetés lehetősége fenn szokott állni vagy államilag támogatott képzés az egyetemen.

- Energiában: általában vasárnap már csak pihenek, mivel csak ez az egy nap áll rendelkezésre. Próbálom az egyéb tennivalókat is hétközben elintézni (pl. mosás, bevásárlás, takarítás stb.)

ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre milyen választ vársz? Mindenki máshogy. Neveled a gyereked és mellette tanulsz/dolgozol.
ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mérnök lennél akkor is lennének idióták körülötted. Tanulj szakmát és vállalkozz, ha jó vagy valamiben megéri, de a hülyéket úgy se fogod tudni elkerülni.
ápr. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!