Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Jaschikban miért ekkora gáz...

A Jaschikban miért ekkora gáz érettségi elött a tanárok viselkedése? Miért nem tudnak normálsiak lenni?Miért kell a végsőkik vegzálni a diákokat?Miért nincsen érettségi felkésztés pl magyarból?Miért szarik le mindent a maygar tanár ott?ZsÉ?

Figyelt kérdés
Borzalmas hangulat éretsségie elött a Jaschikban

#borzalmas hangulat #érettségi elhagyatott diákok #ordítozó tanárok #aki itt végez nyomorult lesz
ápr. 29. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hibákért bocsi, gyorsan írtam és nem néztem át őket.
ápr. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát szomorú ami itt történik nagyon!
máj. 6. 18:27
 13/16 anonim ***** válasza:

"éretsségie elött"


Szerintem emiatt vannak kikészülve. De ez csak egy tipp.

máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Te még soha nem írtál el semmit?Amúgy felsőfokú végzettségem van nem érettségim..És nem is 18 vagyok csak halkan mondom hanem szülő..
máj. 12. 00:33
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

De, én is írtam már el dolgokat. Pedig ez is számít, hogy valaki mennyire figyel oda a megnyilvánulásaira, a stílusra. Főleg, ha kritikát fogalmaz meg másokkal szemben.


Nem tudom egyébként, hogy a Jaschik-ban mi megy. Erre valóak az ofő-i értekezletek, a fogadóórák, és az intézményvezetőt is meg lehet keresni, ha konkrét panasztétel van egy tanárral szemben. Vagy eddig minden oké volt, de hirtelen amikor tét van, akkor már nem jó? Szóval nem értem.


Más suliból tudom mondani, hogy mindenki végtelenül leterhelt és stresszes ilyenkor, mert érettségi előtt simán bemondanak a diákok orbitális hülyeségeket, amire kb csak kiborulni lehet. Mindenki szeretne a legjobban teljesíteni. Plusz ilyenkor még van 1000 ügyintézés is: ballagás, szerenád, bizi-írás, értekezletek, kutyafüle. Nyilván ez nem indok a sértő viselkedésre, csak próbálom mondani, hogy valószínű, hogy hamarabb elszakadhat a cérna.


Nálunk sincs érettségi felkészítés. Erre valóak a tanórák normál esetben, de tanulni mindenkinek magának kell otthon. Amikor diák voltam, én is otthon dolgoztam ki szépen a tételeket, vagy cserélgettük.


Az, hogy külön óra legyen általában nincs keret: se időbeli, se pénzügyi.


Egyébként sok sok kérdést fel lehetne még tenni... Például, hogy a szülők miért nem ülnek le otthon tanulni a gyerekkel és kikérdezni a tételeket?


Felsőfokú végzettséggel én is tudom, hogy a sulis tanulás önmagában nem volt elég, kellett a szorgalom is hozzá, és a plusz idők, amiket rászántam a tanulásra.

máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem az bőven elég lett volna ha nem balhéznak folyton és a magán életüket nem borogatják rá a gyerekekre..És nem az a lényeg hogy mit tanult a gyerek vagy mit nem hanem az a sok fertelmes gondolat amit megosztanak velük..Sokszor azt gondolom inkább mennének pszichológushoz..És de én maximálisan segítettem a gyerekeimet szóval evvel nincsen gond..Ne vicceljen érettségiztető magántanárral ültek 5 éven keresztül plusz de ki lettek kérdezve..De az üvöltözés egy idő után mindenkibe egy fajta stresszt hozz létre.Amit már a gyerek sem tud kezelni..Igen elöbb kellett volna szólnom de nem gondoltam volna hogy ezt ilyenkor is lezavarják..Mert hogy tényleg non stop ez megy..Van még másik kettő érettségizőm és a többi suliban ilyenkor a tanárok csak biztatnak és nyugalom van nem elmebaj...És hogy mit érez egy tanár ..Félig tanár családból származom..Szóval tudom mi a dolga és mi megy..De azért na...
máj. 12. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!