Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőri pályára előkészítő...

Rendőri pályára előkészítő vagy informatika szak?

Figyelt kérdés

8.osztályos vagyok. Az informatika megy eddig csak 5ösöm van belőle, de a matek nem nagyon megy.A rendészet meg szimpatikus tesiböl kitünő vagyok meg érdekel is ez.

Meik legyen?


2009. jan. 5. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Az altalad leirtak alapjan rendeszet. Az, hogy infobol csak otosod van, sajna meg nem jelenti azt, hogy neked valo az informatikai palya (igaz, az ellenkezojet sem allithatjuk). De az informatikaval kapcsolatos szakokon eleg sok a matek, es a bekeruleshez is kellhet.


A rendeszet meg erdekel, szimpatikus, szerintem azt valaszd akkor.

2009. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az informatika is szimpi kb ugyananynira mint a rendészet csak a matek a gond:S
2009. jan. 5. 22:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az iskola nem olyan jó ahol rendészetet tanulnék de ahol infót az teccik.
2009. jan. 5. 22:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Az baj egézségileg rendészeten hogy szintévesztő vagyok meg egy kis gerincferdülésem van?
2009. jan. 5. 22:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Meikt fizetik jobban meg?
2009. jan. 5. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp így voltam én is. A rendészetit választottam, és nagyon megbántam. A középsuli után k*va nehéz bekerülni fősulira. Mostmár infós vok a gimi után. Ha lány vagy pláne ezt ajánlanám, sok osztálytársamat, főleg a lányokat felvételin (fősuli, rendészeti-szakközép) kiröhögték, és megalázták!

Valóban kell az infóhoz a matek, de nem minden téren, leginkább az infó tanárihoz!!!

2009. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fiu vagyok
2009. jan. 6. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendőri pályáról kizáró okok között van sorolva a gerinc-elváltozásai valamint a színtévesztés is, szóval felesleges rendészetet választanod ha úgysem lehetsz rendőr.. Informatikával jobban is jársz egyébként, mert az már szinte minden szakmához elengedhetetlen, még ha utána más pályát választasz akkor is nagyon jól fog jönni. Rendészettel meg sok mindent nem tudsz kezdeni civil életben (semmit).
2009. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!