Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi szabadideje marad egy...

Mennyi szabadideje marad egy műszaki vagy természettudományi szakra járó egyetemistának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
matek szakos gólya vagyok. ez az első félév még elég könnyű. ráadásul az órarendemet olyan szerencsésen sikerült összeállítanom, hogy csak hétfő, kedd, szerdán vannak óráim. persze gondolom következő félévektől már jóval izmosabb lesz. minden esetre azt kijelenthetem, hogy eddig könnyebb, mint egy mérnöki (előző évben mernökhallgató voltam).
2010. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fizikát tanulok és több szabadidőm van mint gimiben, csak arra kell figyelni, hogy az órákon leadott anyagot még azelőtt ismételd át mielőtt még elfelejtenéd.
2010. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elsős építőmérnök hallgató vagyok, és nem találom túl könnyűnek, de az én bajom, én vállaltam. :) Két hetente egy szerdám szabad, egyébként mindennap reggel 8-tól 5-ig vagy 7-ig suliban vagyok, pénteken is 3-ig. Egyedül keddenként jut időm egy kicsit magamra is, ilyenkor jut időm pár órányi kikapcsolódásra, révén hogy szerdán csak lazább óráim vannak. Előtte gimnáziumba jártam, és nagyon nehéz átszokni arra a tanulási módszerre, ami itt hatásos lenne, de megyeget, és imádom azt leszámítva, hogy jelenleg semmi más nem fér bele az életembe! :) Tv-t be sem kapcsoltam egy hónapig, nem buliztam egy jót egészen őszi szünetig, alig jut idő a magánéletemre, de nem érdekel, mert szeretem ezt tanulni! :)
2010. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Matekos vagyok. Én túlvállaltam magam, minden nap benn vagyok, reggeltől-estig, mert mindig úgy van gyak.om, hogy nem tudok hazajönni a kettő között, vagy előadásom van.

Nekem csak a hétvégém szabad, de általában ilyenkor csinálom meg a heti leadandóimat. Tehát csak a szombat, mert vasárnap már tanulok.

2010. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

11:49

Én még gimibe járok, de szimpatikus a fizika. (jövőre matek-fizika faktos leszek)

Leendő fizikusként milyennek látod az elhelyezkedési esélyeidet?

2010. nov. 6. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm mechatronikára járt, és mivel rendszeresen tanult (nem tehette meg, hogy nem tanul, mert akkor kiesett volna az anyagból), nem volt sok szabadideje. Most felvette mellé a járműmérnökit. Csoda, hogy még él.

Viszont megéri.

2010. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!