Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jól rajzolok és ez az a...

Ha jól rajzolok és ez az a tárgy ami legjobban érdekel, milyen lehetőségeim vannak a továbbiakban? Többi lenn

Figyelt kérdés
Milyen egyetemet, főiskolát tudtok ajánlani? Valamint, egyetem után mit kezdhetek magammal? Milyen ezzel kapcsolatos szakmákat tudtok, ami nem keres olyan rosszul?
2010. nov. 11. 19:52
 1/1 Ignis Subdialis ***** válasza:

Ha alkotói pálya érdekel, akkor tudod - iparművészeti, képzőművészeti egyetem... ha sikerül bekerülnöd, az már valami. Szerintem a Moholy-Nagy szakjai igazán kreatívak és izgalmasak lehetnek. Aztán lehet menni építésznek, meg ábrázoló geometria szakra (ez azért jó, mert a legtöbb embernek nem megy), meg rajztanárnak, de szakpárral, mert az állásokat úgy hirdetik meg. Mostanában elég sok meghirdetett rajztanári állást láttam. Kár, hogy rajzot tanítani eléggé kegyetlen egy szimpla iskolában, mert nem veszik komolyan. (Vesztükre, hogy nem fejlődnek az alapvető, mindennapi életben fontos vizuális készségeik, pl. nem tudnak majd beparkolni az autójukkal egy pici helyre.)

Aztán van egy csomó OKJ képzés is ahova rajzolni kell, de az középfok. Ennek ellenére lehet hogy többet érsz velük, sajnos egyre inkább kitűnik, hogy a diploma értékét túldimenzionálták.

2010. nov. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!