Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó pontnak számítana, ha...

Jó pontnak számítana, ha vinném, vagy totál felesleges?

Figyelt kérdés
Idén megyek középiskolába és azt szeretném kérdezni, hogy beiratkozásra vigyek más "iskolai, műveltségi" bizonyítványt is magammal. Mert ugye akkor már úgyis eldől felvettek-e vagy sem. Csak , hogy elvihetem-e a különböző más-más bizonyítványaimat, vagy totál fölösleges? Kitűnő tanuló voltam egész 8 év alatt, jaj nem csak 2-ba nem kaptam meg.(nem vagyok stréber) van egy zeneiskolás bizonyítványom(6 éves koromtól 12 éves koromig jártam) van egy A2-es nyelvvizsgám, meg van egy , képzőművészeti bizonyítványom, okiratom is. Ja és Humán(történelem) tagozatra mennék. Érdemes lenne elvinni őket?Bocs, hogy hosszú lett.
2010. nov. 14. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Beiratkozásra teljesen felesleges, nem fogják kérni, oda csak az kell, ami az adminisztrációhoz szükséges. Viszont ha lesz szóbeli felvételi elbeszélgetés, oda elviheted.
2010. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!