Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Voltatok FOK-os vagy ÁOK-os...

Voltatok FOK-os vagy ÁOK-os nyílt napon? Megéri elmenni vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nem voltam, de mennék. Mikor lesz???
2010. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom. :D
2010. júl. 8. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:

:D

télen szokták ezeket tartani szerintem :) de mennék akkoris :D

szerintem megéri menni, én más szakon tanulok most, annak is voltam a nyíltnapján, nagyon jó volt! igaz kicsit mese, a valóságtól eltérő dolgokat is állítanak, hogy ez a legjobb suli, ide jöjjön mindenki stbstbstb :D

belehet ülni előadásokra meg ilyenek :) gondolom az áok-on is.

2010. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, azért kérdezem, hogy mennyire tükrözi a valóságot. :)

Mert teljesen mindegy, tudom, hogy úgyis orvos/fogorvos leszek, csak azért nem akarom illúziókba ringatni magam az egyetemmel kapcsolatban. :)

2010. júl. 8. 23:12
 5/15 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen a fok-áokos, ilyenkor minden egyetem szépíti a dolgokat, ez természetes :)

Gondolom órákra mehetsz/mehetünk :D majd be, és kapunk tájékoztatókat meg stb :)

2010. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy jelentkezni szeretnél te is, vagy csak bemenni? Ha jelentkezni, akkor hova? :)
2010. júl. 8. 23:19
 7/15 anonim ***** válasza:

jelentkeznék igen! :) DE-ÁOK :))

ősszel érettségizek emelt biosz, majd május kémia ... hááát csak összejön :) addig pedig befejezem a közgazdász diplomámat :P te hova jelentkeznél?:)

2010. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak Szeged. :D

Én viszont idén érettségiztem, kihagyok egy évet és csak erre gyúrok. :)

2010. júl. 8. 23:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,nem igazán éri meg elmenni.Állítólag úgy van,hogy elmondják a pontszámítást,beszélnek a képzésről,de olyan dolgokat mondanak zömével amit a felvételizők többsége már tud.Ezt a felvi orvosis fórumán olvastam egyébként régebben.Még azt is írták,hogy mivel vizsgaidőszakban vannak a nyílt napok,nem lehet bemenni előadásra(mivel akkor nincs előadás)Viszont úgy emlékszem anatómia múzeumba pl. be lehet menni.
2010. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Voltam a SOTE-n tavaly ősszel (vagy télen? ki emlékszik már rá xD). Nos, utána több napig madarat lehetett volna fogatni velem :D Egyben volt az ÁOK és a FOK nyílt napja, és nagyon érdekes volt. Sajnos előadásra nem ülhettünk be, de tartottak kis ízelítőt (egy sebész, egy oxiológus) és nagyon érdekes volt. Utána mehettünk anatómia múzeumba (sajnos arról már el kellett mennem keringőpróba miatt, de biztos az is nagyon jó volt). Mind a tanárok, mind a hallgatók jó fejek, segítőkészek, és humorosak voltak, és még SOTE-s szappant is kaptam xD Megéri elmenni mindenképpen :)
2010. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!