Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » érdemes nekivágni? Milyen...

érdemes nekivágni? Milyen suli kell hozzá? Mekkora az elhelyezkedés lehetősége kezdőként? Mennyi az átlag fizu?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, érettségivel és gazdasági informatikus szakmával. rájöttem, hogy nem tudom kihasználni a szakmámat és nem is nagyon érdekel. viszont nagyon szeretem, sőt imádom a gyerekeket, több is van a családban, mindenki azt mondja, hogy milyen jól tudok velük bánni. már rég óta foglalkoztatott az óvónői terület.
2010. nov. 14. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedagógia kar
2010. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óvónőként ne számíts csodára a fizetés terén. nettó 80 körül keres egy óvónő. Ha nemzetiségi oviban vagy,s beszéled az adott nyelvet,és legalább B2 szintű C nyelvvizsgával tudod igazolni,akkor jár nyelvi pótlék,de ez kb. egy 10-es havonta. Az területtől függ,hogy milyenek az elhelyezkedési lehetőségek,pl Bp-n vagy a nyugati régióban simán eltudsz vele helyezkedni.
2010. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én gondozónő vagyok bölcsiben, de otthagyom mert a fizetés kevés és még meg sem becsülik..Keress más pályát szerintem. Havi 72.000-ért kiteszed a lelked a semmiért, de te tudod...én ha újrakezdhetném nem ebbe az irányba mentem volna.
2010. nov. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed, hogy a pénz a legfontosabb dolog a világon, akkor érdemes belevágni. :)
2010. nov. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sajnos mivel a saját lábamon kell állnom minden téren sajnos számít a pénz, amit a világon a legjobban rühellek...

és a babysitterkedés? arra van kereslet itt Budapesten?

köszi a válaszokat

2010. nov. 15. 06:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélsz valami nyelvet legalább középfokon? Mert ha igen,akkor vállalhatnál általános iskolás gyerekeket délutáni korrepetálásra. 1 nyelvóráért simán elkérhetsz 1200 Ft.
2010. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!