Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika+kozmetikus képzés,...

Anglisztika+kozmetikus képzés, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak az anglisztikát mert nagyon szeretem az irodalmat és az angolt.De a kozmetika is nagyon érdekel(nagy kézügyességem van,és szeretek a bőrrel foglalkozni).Mivel nem tudtam dönteni hogy melyiket tanuljam,ezért mindkettőt szeretném.

Szerintetek fősuli alatt tanuljam,vagy előtte,vagy utána a kozmetikus szakmát?

Jó ötlet ez egyáltalán?


2010. nov. 16. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A kettő picit távol van egymástól. Kicsit kiforratlannak tűnsz számomra, nem igazán tudod, mit csinálnál szívesen. Persze, hobbi szinten tanulmányozhatod az angol irodalmat, ill. tanulhatsz angolul, de ha nincs vele komolyabb szándékod, nem biztos, hogy jó ötlet az anglisztikát választani. A "kozmetikussággal" meg az a gond, hogy nemrégiben olvastam egy felmérést, miszerint túltermelés van már fodrászból, kozmetikusból, mert a lányok nagy része ezt a szakmát választja. De te tudod.
2010. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is anglisztikás vagyok, de neked mégsem ajánlanám:) Ha a kozmetika érdekel, inkább azt. Igaz hogy túltermelés van, de mindig is lesz rájuk igény, sőt egyre több. Míg csak nők élnek a Földön...:D

Az angol szakon nem angolt tanultok, hanem angolul a tantárgyakat, az angol irodalom meg úgy sz.r ahogy van:D

Én nagyon szeretem az anglisztikát egyébként, de főleg a nyelvészeti részét.

2011. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!