Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jól tudok rajzolni, abból is...

Jól tudok rajzolni, abból is érettségizem, de nem találok ilyen egyetemet. Illetve találok, de szeretnék választani. Irjatok nekem ilyen egyetemeket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajzegyetem nincs.... Vagy konkrétan mi kell neked? Van grafikus szak pl. De ennyire bő leírásból nem nagyon lehet kiszülni mit is akarsz.
2010. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hogy írjatok egyetemeket/főiskolákat, ami ilyesmivel foglalkozik... nem kell konkrétan hogy a rajzzal foglalkozzon, hanem ami a rajzzal kapcsolatos. csak simán egyetem neveket...
2010. nov. 20. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkro nézelődj a Képzőművészeti Egyetem oldalán. Sok mást nem lehet írni, mert olyan konkrétan nincs, hogy rajzzal foglalkozó egyetem, max olyan szak.

[link]

2010. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!