Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki középiskola 12. osztályába...

Aki középiskola 12. osztályában bukik félévkor, de év végén nem, az mehet főiskolára vagy egyetemre?

Figyelt kérdés
Matekból elég rosszul állok idén, valószínű, hogy csak év végre tudnám kijavítani. Remélem van lehetőségem továbbtanulásra. Válaszokat előre is köszönöm.
2010. dec. 9. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehet, senkit nem érdekel a félév. Félévkor nem is lehet megbukni. Ez értesítő, nem bizonyítvány.
2010. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, akkor megnyugodtam. Csak azért kérdeztem, mert hallottam valami ilyesmit, hogy nem lehet menni, de akkor ezek szerint igen.
2010. dec. 9. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Mehetni mehet. Más kérdés, hogy felveszik-e. Meg az is más kérdés, ha valaki a középsulit is éppen csak tudja elvégezni bukás nélkül, az vajon hogyan boldogul majd egy felsőoktatási intézményben.

Mert bejutni még könnyű, de benn maradni sokkal nehezebb.

2010. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
aki még középiskolába is a megbukáson aggódik, az alapból ne akarjon egyetemre menni...
2010. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól, hogy egy tantárgyból gyenge vagyok, miért ne mehetnék ?
2010. dec. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!