Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet hogy hülye kérdés....

Lehet hogy hülye kérdés. --Mennyi a mentősök fizetése?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hallod ..........


mégis kiket értesz mentős alatt?

a sofőrt?

az ápolót?

a mentőtisztet?

a mentőorvost ?

2010. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát melyiket tudod?:)
2010. dec. 10. 21:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Közalkalmazottak. Nézegesd a közalkalmazotti bértáblát. Elárulom: nem túl fényes.
2010. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam de ki kell tölteni egy csomó mindent..

Nem tudod meg saccolni?:)

2010. dec. 10. 22:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Megsaccolni? Kb 90-140 ezer között végzettségtől függően. De ne vedd 100%-ra.
2010. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

na igen, ebben az a vicc, hogy a két szakvizsgás oxyológu szakorvos se nagyon kap többet, mint a sofőr, amivel nem bántom őket, csak hát durva

(és akkor csodálkozunk, hogy olyanok, amilyenek ... és már ott tartunk, hogy lassan az újraélesztendőtől is elvárnák a borítékot ... durva na)

2010. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak sajna igaza van. Azért ahhoz képest, hogy milyen munkát végeznek, 90-140 ezer forint elég szánalmas.
2010. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szánalmas az egész. Teszem hozzá, amikor elsősegélyt tanultam, a mentő tiszt, aki tartotta olykor elregélte a helyzetüket is. Ő pl azt mondta 120 ezret keres, ezért cserébe viszont van olyan hogy szenteste dolgozik, vagy hogy 4-5 órákat túlórázik úgy, hogy nem kap érte semmit. Sokszor 12 óráznak, és még e mellé túlóráznak. Ahhoz képest viszont amilyen lelki megterheléssel járhat a mentősök élete, én is szánalmasnak tartom ezt a fizetést. Elvégre egyrészt 12 órán keresztül ülni "egyhelyben" úgy hogy bármikor telefonálhatnak hogy baj van, alapból egy stresszes dolog szerintem. Másrészt nem szívesen kerülnék egy balesetben olyan mentőtiszt vagy orvos (de még sofőr se) kezei közé, aki 14. órája dolgozik, és próbál koncentrálni, kitudja mennyire volt mozgalmas napja előtte, mennyire durván fáradt lehet. Ha valakiknek adnék pénzt, azok a mentősök, elvégre sosem tudni, mikor szorulunk rájuk!
2010. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 11. 14:47
 10/14 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Ne beszélj már ilyen hülyeségeket.Én mentőtiszt vagyok és még egyik kollégámat sem láttam, hogy borítékot várt volna el akármelyik betegtől.Ugyancsak kevés a fizetésünk de azért álljon már meg a menet!Aki mentősnek jön nem azért teszi, hogy százezreket keressen!Azért teszi mert szereti a munkáját és az embereken akar segíteni.Nem azért, hogy "már az újraélesztendőtől is várják a borítékot".Ha ezt elmondanám a kollégáimnak vérig sértődne mindegyikük mert mi sosem szoktunk kérni senkitől hálapénzt de ha még adnak is önszántukból azt sem fogadjuk el.Amúgy, hogy válaszoljak a kérdésedre:

- a mentőápolók 91.000Ft

- a mentő-szakápolók 111.000 Ft

- én pedig 130.000 fele keresek mentőtiszt léttemre

- a mentőorvosokat pontosan nem tudom azok a mentőtiszt felett egy kicsivel

2011. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!