Milyen orvos legyek?

Figyelt kérdés
álmom, h. életeket mentsek, mindegy kiét, csak menthessek. Eddig fogorvos akartam lenni, de azzal, h. kihúzok v. betömök egy fogat, nem mentem meg senki életét. Viszont nem szeretnék lenni szülésznő. Van valami jó tippetek?
2010. dec. 28. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, pontosan. Persze a második hat év (a szakosodás) már tulajdonképpen munka. Kórházban kell ugye tölteni, és fizetést is kap már (igaz, hogy nevetséges összeget). De akkor tanulja meg a gyakorlatot. Egyedül nem csinálhat semmit:) Utána leteszi a szakvizsgát, akkor lehet szakorvos.
2010. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Juss be, aztán úgy is sokat változik az évek alatt hogy melyik tárgyat mennyire szereted, melyiket tartod érdekesebbnek.


Nekem felsőbbévesek azt mondták, hogy nyári gyakorlaton dől el hogy valaki tulajdonképpen mire szakosodik.


Jah és nekem is szimpatikus a hozzáállásod.

2010. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, és igazatok van,majd eldől pár év múlva, h. mi is tetszik igazán, de ahogy magamat ismerem a nehezebbet fogom választani, mert mindenkinek szerintem nagyot kell álmodnia, mert hacsak egy pici is valóra válik belőle, akkor már boldogok lehetünk.
2010. dec. 29. 19:08
 14/14 anonim ***** válasza:

én sebész akarok lenni, bár nem azért hogy életeket mentsek hanem mert imádom az ilyen dolgokat (DR.House ültette a bogarat a fülembe)

és nagyon sok kedvet érzek ahoz hogy műtsek és még érdekel is:D

14/f

2011. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!