Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali vagy levelező szak?...

Nappali vagy levelező szak? Levelező szak hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Levelezőre szeretnék menni, hogy mellette legyen időm dolgozni. Hogy zajlik? Mennyit kell bejárni? Hátrányai vannak? Érettségi után rögtön lehet levelezőre járni?
2011. jan. 2. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet érettségi után egyből levelezőre járni. Ez iskolától függ! (mármint, hogy mikor kell bejárni) Van ahol 2 hetente van 1-2 nap, van ahol hetente 1 nap, van ahol havonta 4 nap, stb. De nem ez a lényeg! Nekem egyik ismerősöm a jogra jár (nappalira) és SAJÁT maga osztja be az idejét, órarendjét! Én levelezőn vagyok és szívok mint...... Pedig fizetek keményen! Járj utána mindennek időben!!!!!!!!
2011. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaja, mindennek utána kell jól járni, mert a levelezősök kb negyed annyi információhoz jutnak mint a nappalisok, legalábbis ezt tapasztalom.

Emellett nekem rohadt nehéz volt összeegyeztetni a munkát meg a levelezőt. Kimerítő tud lenni, és nagyon meg kell tanulni beosztani az időt. Meg beszúrni a pihenést.

2011. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha jól tanulsz nappalin, akkor az ösztöndíjal + esetleges szoctámmal és az állami kedvezményekkel simán keresel annyit, mintha valami szar melóba dolgoznál. és csak a tanulással kell törődnöd. a levelező minden szempontból szar. csak annak kell, aki tényleg nem tudja máshogy megoldani.
2011. jan. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
én k. -ra megbántam, hogy átjöttem de muszály volt. lazább, de negyedannyit sem adnak le rákon.. semmi pénzt nem kapsz!! gondoltam majd dolgozok mellette, de rengeteget kerestem munkahelyet, nem találtam!!! ja és ami a legjobban kiborított, hogy leveleősként még diákmunkára sem vagy jogosult, se ösztöndíj, se szoctám, semmi!!!!! élj meg a szüleid kicsinyke kis fizeéséből miközben ez a hülye kormány azt mondja támogat, szinte semmivel nem támogat!! az oktatásnak ingyen kellene lennie!!!!!!! és nem kapod meg ingyen!!! álllampolgári jogokat sért???? hát lehet!!!!! ha már évekkel ezelőtt elhatároztad, hogy te egyetemi diplomát akarsz szsrezni, csak aakkor teheted meg, ha gazdag vagy, vagy van rendszeres munkád, de akkor meg beledöglesz!! Utálom Magyarországot és ezt az egész nagy sz*rt amiben benne vagyunk!!!
2011. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van! Én is ezt élem meg.
2011. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!