Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tennétek a barátom helyében?

Mit tennétek a barátom helyében?

Figyelt kérdés

5 éve egyetemre jár, gazdaságinformatikus szakra. Még mindig az alapképzésnél tart, egyszerűen nem tudja elvégezni. Most, mikor már lejárnak neki az államilag támogatott félévei és százezreket kell majd fizetnie, ilyenkor gondolkodik, hogy át kellene mennie pénzügy és számvitel szakra. Van néhány kreditnyi tárgya, amit elfogadnának neki azon a szakon, azonban még legalább 2-3 év lenne neki ott is, illetve infón is kb 2. De nem szereti a mostani szakját, azt mondja, semmi tehetsége hozzá, nem érti a programozós dolgokat... stb. és nem akar ott maradni, semmi kedve.

Én is hasonló szakra járok (gazdálkodási és menedzsment) és nem tartom túl jó ötletnek, hogy otthagyja az infót, szerintem inkább komolyabban kéne vennie és azt befejeznie. Azzal könnyebb is elhelyezkedni, mint a közgázzal, nem? Ráadásul az olyan lányos szak... plusz elég kemény a nyelvvizsgakövetelmény (szakmai közép vagy felsőfok), amit az ő hozzáállásával nem tudom, le tudna-e tenni (infón csak sima középfokú kell, de még az sincs meg neki). Mit gondoltok? Témában jártas emberek válaszait kérném. :)


2011. jan. 9. 20:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!