Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok a barátom helyében?

Figyelt kérdés
A szilveszterről lenne szó. 18 vagyok, a párom 31, lassan egy éve vagyunk együtt, de ez lenne az első közös szilveszterünk. Viszont, utoljára leszek együtt a középsulis társaságommal szilveszterkor, és eldöntöttük h egy másik városban kiveszünk egy apartmant 2 éjszakára. Én mennék, de nem akarom itthagyni a páromat. Ha itthon maaradnék, az ő barátaival lennénk, de én nem élvezem annyira az ő társaságukat, és inkább a sajátjaimmal lennék szilveszterkor... ő mondta hogy nem akarja hogy miatta itthon maradjak. + szívesen jönne velünk, dehát tudom hogy nem élvezné magát jól (hiába mondja hogy őt nem zavarja a korkül.), és a barátaim is tartanának tőle (hiába ismerik, bár nem közelről). Anyum szerint itt fogja meglátni, hogy számomra a barátok vagy a szerelem a fontosabb. Megbántani nem akarom, de a barátaim nélkül se szeretnék lenni. Nemtom mit tegyek, két felé szakadni nem tudok:S én elmennék... de mit szólna, ha itthagynám? Lenne kivel lennie, dehát mégis..
2009. dec. 3. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Hányszor kérdezed még ezt meg?

Menj az iskolásokkal szerintem.

2009. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
A szilveszter a partizásé,menj ha mehetnéked van,főleg ha ilyen jó társasággal teheted.Ez nem évforduló vagy karácsony.
2009. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Legalább barátod is jól félre k*rhat és te is bulizol egyet és többet ne tedd fel a klérdésed, múltkor is válaszoltunk.
2009. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, csak nem érkeztek túl értékes válaszok az előző kérdésemre... de mind1, ha nem akartok ne válaszoljatok rá, nem muszáj beszólogatni.
2009. dec. 3. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menjetek mindketten a saját társaságotokkal bulizni.Nem értek egyet azzal,hogy ez azt jelentené,hogy neked a barátok vagy a szerelem a fontosabb.Nem kell összenőlni.Az év további napjait úgyis együtt töltitek,ez szerintem abszolut belefér.Jó szórakozást. :)
2009. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:)
2009. dec. 3. 23:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem hasznos meg nem kell beszólogatni? Megírtam hogy menj az iskolásokkal a barátoddal meg fekhetsz otthon egész évben. És erre letolsz. Aztán meg megköszönöd annak aki ugyanezt írja.

Nem lehet rajtatok elmenni.

2009. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
HAVEROK ... ezt neki is meg kell értenie ha nem érti meg akkor nem ér a csávó két forintot sem és a középsulis bulik a legjobbak és a legfelejthetetlenebbek és amugy is ha a pasid a nagy Ő akkor még egy két szilvesztert ugyis lenyomtok:)
2009. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsóelőtti válaszoló, nem neked szántam (gondolom te voltál az 1.), hanem a 3.-nak..
2009. dec. 6. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!