Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő alatt lehet leggyor...

Mennyi idő alatt lehet leggyorsabban SZAKÁCS végzettséget szerezni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 10:37
 1/2 dorethea válasza:
Szerintem ne a leggyorsabbat válaszd, hanem a minél jobbat. Általában pár hónaptól pár évig terjednek az ilyen fajta képzések(?). Igazából nem vagyok túlsáson témában, mert én orvosira járok:) de egyszer évekkel ezelőtt valamilyen site-on olvastam a szakács tanfolyamokról, főleg külföldön és a jobbak elég drágák, de megéri, mert étteremben jó kis állásod lehetne, amit jól fizetnek, még akkor is ha csak kis segéd vagy eleinte. Úgy gondolom, hogy ha valami gyengébbet választassz, aminél pár hónap alatt a kezedbe nyomnak egy diplomát, akkor csak gyorsétteremben fogsz dolgozni legjobb esetben, elég pocsék fizetésed lesz, amiből örülsz ha megélsz. Választhatsz, nem tudom mennyire szorít az idő, vagy miért ilyen fontos, hogy gyorsan elvégezd, de én a minőségit ajánlom. Egyszerűen írd be a google-ba, hogy szakács tanfolyamok és biztos sokmindent találsz, aztán gondold át melyik éri meg később. Remélem segítettem, sok sikert:)
2011. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, továbbra is várom, ha valaki meg tudja mondani, hogy mennyi idő a legrövidebb. A papír a lényeg, külföldön élek, nemsokára hazamegyek pár hónapra, ez idő alatt szeretném elvégezni.
2011. jan. 14. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!