Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdeklődök a főiskola szintű...

Érdeklődök a főiskola szintű kereskedelem és marketing szakról. Nagyon kemények a reál tantárgyak- matek? Vagy azért meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Idén jelentkeznék erre a szakra, de nem nagyon találtam részletes leírást, hogy milyen mértékű, stb.! Kérlek, írd meg a tapasztalatod! Minden véleményt szívesen fogadnék!
2011. febr. 7. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben kezdtem el tanulni, és nekem sem volt semmilyen infóm, hogy mire számítsak. Nagyon kemény nálunk főleg a matek. Rengetegen buknak, és a tanárok szétszivatnak minket. Nekem szerencsére meglett a 2esem, de erre tanultam a legtöbbet.. szall hetekig tanulhatsz, hogy éppen meglegyen a 2esed. Aztán ott van a mikróökonómia, na ott is kellett számolgatni, bár a matekhoz képest nem volt olyan nehéz. A statisztika a másik rémálom, na azt is túl kell valahogy élni.. én mindig is inkább humán beállítottságú voltam, úgyhogy az első hetekben úgy éreztem utálom az egészet és tuti nem fog sikerülni, de ha van egy kis szorgalmad akkor menni fog :) És most már azt mondom, hogy kezdem megkedvelni a szakot, az első évet kell túlélni, utána már jönnek a fontosabb tárgyak. Remélem segítettem. Amúgy melyik suliba készülsz?
2011. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A győri kereskedelmi és marketing szakra jelentkeznék. Nem voltam valami fényes matekból a gimibe. Akkor nem is bírnám a fősulit, ugye?!

Nagyon nehéz dönteni. :( Nem tudom, mitévő legyek. Te hányas voltál matekból- középsuliba?

Köszi a segítséget! :)

2011. febr. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!