Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing szakról (egyetem, főiskola) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tanulja valaki azt? Mit hallottatok róla, esetleg vmi tapasztalat?
2010. máj. 10. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok róla, hogy ez most eléggé divatos. Szerintem nem lehet rossz, én bánom, hogy nem oda mentem (de a számoláshoz mondjuk nem nagyon van nekem agyam), viszont azt is vedd figyelembe, hogy mivel nagyon divatos most, ezért sokan mennek ilyen szakra és hát nem vagyok benne egészen biztos, hogy szükség van ennyi ilyen végzettségű emberre. De ez az összes nagyon felkapott szakra érvényes.
2010. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát... nemtom, gondlom a vállalati szektorban azért egy jobb diplomával nem nehéz elhelyezkedni, de szerintem messze nincs szükség annyi km-esre, mint amennyi diplomát szerez. nehézségét tekintve nem nehéz...
2010. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!