Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet érettségizni egészségügy...

Lehet érettségizni egészségügyi alapismeretekből, ha nem tanultam eddig, és magamtól készülnék fel rá? Mennyi idő alatt lehet felkészülni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 19:49
 1/7 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy csak olyan tantárgyból érettségizhetsz, amit előtte legalább 2 éve tanultál. Vagyis 2 évig a tantárgyaid között szerepelt.
2011. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első válasz rossz, népi tévhit. Akkor érettségizhetsz belőle, ha a saját iskolád tanulmányi követelményeit teljesítetted, amit esetleg osztályzóvizsgával is lehet. Kivéve, ha már van érettségid, és nem állsz jogviszonyban az iskoláddal, akkor bármiből mehetsz.
2011. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tavaly érettségiztem le, most felsőfokú szakképzésre járok egy fősulira, de szeretnék egy alapképzésre jeletkezni, és ahhoz kellene egy egészésgügyi alapismeretek érettségi. Szóval akkor így lehetséges? Mennyi idő megtanulni? Ha megtudnám tanulni 3hónap alatt, akkor most érettségiznék belőle, és be is adnám most febr15-én a jelentkezést, viszont ha nem lehet megtanulni, akkor majd csak nyár végén érettségi, és akkor keresztfélév. Köszönöm a segítséget!
2011. febr. 6. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges.

[link]

2011. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ja, bocsi én azt hittem hogy még nem érettségiztél le semmiből. Így tényleg lehet.
2011. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van valami könyved hozzá?
2015. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van érettségid bioszból?
2015. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!