Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulhatok állami...

Továbbtanulhatok állami támogatással? 45 éves tanárnő vagyok.4 évet jártam főiskolára.

Figyelt kérdés
Végezhetek egyetemet állami támogatással? Vagy kiegészítő képzést?
2011. febr. 17. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a régi diplomája BA-nak felel meg, így MA-t, tanári kiegészítőt végezhet államilag finanszírozott képzésben, de mivel 2 napja lejárt a jelentkezési határidő, majd egy éve van a szabályzatot olvasgatni, vagy pl. a felvi.hu-n kérdést feltenni.
2011. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már az idén nem akartam. Most fogalmazódott meg bennem a szándék, úgy gondoltam, két nap alatt nem döntöm el.Hogy hová. Olvasgatom, csak gondoltam, hátha tudja valaki :)Van időm :)
2011. febr. 17. 15:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis köszönöm a választ.
2011. febr. 17. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
szerintem igen. mesterképzésre mehetsz. de ha akarod meg is kérdezem neked a sulimba (NYME SEK), úgyis mennem kell holnap a TO-ra.
2011. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

A főiskolai végzettség BSc-nek felel meg. Így a 12-ből fennmaradó félévedet elhasználhatod mesterképzésre.

Ez egészen biztos. Tanulmányi Osztályon dolgozok.

2011. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!

Kedves 15:20-nak köszönöm a felajánlását! Mivel az utánad következő válaszolt, ezért köszönöm, most már nem kell megkérdezned. De jó hogy felajánlottad. és kedves TO-n dolgozónak pedig a választ köszi.

2011. febr. 18. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!