Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki adta be a jelentkezését...

Ki adta be a jelentkezését SZTE-BTK magyar szakra?

Figyelt kérdés
Szerintetek nehéz lesz a bejutás? Emelkedni vagy csökkenni fog a ponthatár?
2011. febr. 19. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én KE - PK- magyarra adtam be még 2009-ben, akkor emelkedett a ponthatár (316->354), idén 357 volt nálunk a minimum.
2011. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt a szakot jelöltem meg elsőként. Én is nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre, remélem nem fog emelkedni a ponthatár túlságosan (csökkenni szerintem biztosan nem fog). Emeltezni fogok, és készülök az OKTV-re (remélem, bejutok a döntőbe), úgyhogy majd csak összejön valamennyi pluszpont. Egyébként én tanár szeretnék lenni, azért is jelöltem meg. És te?

2011. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is tanár szeretnék lenni, nem emelt érettségizek, mert úgy néz ki, dupláznom kell, és mivel 4 évig emelt szinten tanultam a magyart, ezért reménykedem egy 100%-os középszintű érettségiben :)

Végül is előfordulhat, hogy csökkentenek a ponthatárokon, volt már olyan, és megfigyeltem a felvételi arányokat, százötven a max. ember, akit felvesznek (azt hiszem), és ez a szám tavaly 60 körül volt, mert nem sokan érték el azt a szintet.

2011. febr. 20. 21:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor reménykedjünk :)
2011. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És a magyar mellé mit szeretnél minor szaknak, ha nem titok? :)
2011. febr. 21. 16:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem titok. Történelmet szeretnék. Egyébként a múltkor, amikor az emelt szintű érettségiről szóltam, akkor nem tettem hozzá, hogy töriből fogom letenni, nem magyarból. Na mindegy. És te mit választanál?
2011. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Történelmet :) Amúgy mit tudsz ezekről a dolgokról? A pedagógiai-pszichológiai tárgyakat már első évben fel kell venni, ha tanár akarok lenni?
2011. febr. 22. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok, amennyit a felvételi tájékoztató (kék) könyvben leírtak, tehát nem sokat. :)

Szerintem csak az a lényeg, hogy a három év alatt (alapképzés) elvégezd valamikor. Egyébként ha gondolod, akkor írogathatunk egymásnak, ha már így "egymásra találtunk". Írd ki az e-mail címed!

2011. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Írtam e-mailt :)
2011. febr. 23. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem érkezett meg. :(

Az előbb küldtem magamnak egy privit, kíváncsi vagyok az megjön-e. Majd csak lesz valami.

2011. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!