Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek érettségire segítség?

Matek érettségire segítség?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a korábbi feladatsorokat függvénytáblával, és örülhetek, ha nem bukom meg! Kérlek adjatok tanácsot, hogy jobban megírhassam, nincs esetleg valamilyen összefoglaló könyv, amiből fel lehet készülni? Elsősorban magyarázatokat szeretnék nem feladattípusokat!
2011. febr. 19. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Járj el matektanárhoz, az az egyetlen megoldás szerintem.

V kérd meg a sulis tanárodat, hogy adjon külön feladatokat neked, akár foglalkozzon veled külön. Bár ha eddig nem foglalkoztál ennyire a témával, nem biztos, hogy belemegy. Van még 2 hónap, tudsz javítani valamennyit, ha akarsz. De felkészítő könyv szerintem nincs, én is kerestem már, de még követelményrendszert sem találtam, hogy mit kell tudni....:/

2011. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt vannak a vizsgakövetelmények:

[link]

2011. febr. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
régi leckék átnézése. kb. előröl elkezdened és megértened kell az egészet.különtanár, napi2-3óramatek
2011. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!