Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hiba a felvin a hitelesítéssel...

Hiba a felvin a hitelesítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hellótok! jelentkeztem idén a felvin keresztül egyetemre, mindent elvégeztem, hitelesítettem(!!!), minden kipipálva. Kapok egy levelet 22-én, hogy hitelesítsem, gondoltam, biztos mindenki kapott ilyet. Akarok belépni, erre kiírja, hogy mivel nem hitelesítettem, ezért nem jelentkezhetek. Pedig tutira hitelesítettem, kértem új jelszót az ügyfélkapuhoz, utána ki is volt pipálva, hogy hitelesítve vagyok... Ilyenkor mit lehet tenni? Vissza vonhatta az ügyfélkapu, vagy miért történt ez? Csak holnap tudok telefonálni nekik, de most nagyon beparáztatott... Köszi a válaszokat előre is!
2011. febr. 27. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, a felvi.hu elég sokszor szarakodik. Ha hitelesítetted Ügyfélkapun, és ki volt pipálva, akkor nem lehet gond.
2011. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!