Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2012-től kötelező beleszámolni...

2012-től kötelező beleszámolni egy természettudományos tárgyat a tanulmányi pontokba?

Figyelt kérdés

Most ezt hallottam, de nem úgy van hogy ezeket amiket kitalálnak csak két év múlva vezethetik be?

Én jövőre érettségizem és kvára nem lenne jó ez így nekem... mindenkinek gáz lenne, mivel negyedikben nincs se fizika, se kémia, se földrajz, így mindenkinek a biológiát fogják beszámítani a 12.-es jegyekből..


most kb felrobban az agyam mindjárt...


2011. márc. 4. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
még nincs eldöntve
2011. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy beleszámít, még én se tudom hogy eldöntötték-e, de valószínű hogy az lesz. Viszont az utolsó 2 tanult év számít, tehát a 9.-10-ben tanult föcit is beszámíttathatod. Vagy a 10.-11-es fizikát, a tantárgy utolsó 2 éve számít.
2011. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!