Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaphatok valamennyi plusz...

Kaphatok valamennyi plusz pontot a középszintű szlovák érettségimért?

Figyelt kérdés
Elég sok ember mondta hogy a most induló képzésekre már kapni fognak plusz pontot és ezért kérdezném hogy van e itt valaki akit érint a dolog vagy esetleg hallot -e már róla. Kösze a válaszokat
2009. febr. 20. 14:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi , hogy azt mondták , hogy azt elfogadják , mint középszintű nyelvvizsgát mert idegen nyelvnek számít.
2009. febr. 20. 14:45
 2/5 anonim ***** válasza:
középszintű érettségiért semmiképp nem kapsz plusz pontot,bármiből tetted le csak nyelvvizsgáért
2009. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KOsze már irtam a felvi-nek és azt irták hogy azt az oktatási hivatal fogja eldonteni amikor potoltam a dokumentumokat , és elfogadják mint kozépszintu nyelvvizsgát amiért 50 plusz pontot kapok. és nem leszolni mert ezt ok irták
2009. márc. 2. 16:18
 4/5 anonim válasza:
Ha szlovákiában érettségiztél azt az érettségit elfogadják, felsőfokú c nyelvvizsgának. Barátnőm is így van.
2009. máj. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy ,ha kettesig éretségizel akkor felsőfokút 50 pontot,ha már 3-mas akkor 30 pontot kapsz.Iskolától is függ,hogy mit fogad el./felvidéki/
2009. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!