Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csongrád megyei középiskolások...

Csongrád megyei középiskolások segítségét kérném!?

Figyelt kérdés

Most vagyok 7dikes, és hamarosan döntenünk kéne, ugyanis egyfolytába erről beszélünk, hogy ki mit akar csinálni. Két iskola között gondolkozom, de 3at szeretnék megjelölni. Az egyik a Radnóti, a másik a Ságvári. Kitünő tanuló voltam eddig mindig, úgy néz ki hogy még idén évvége előtt nyelv vizsgázom angolból (középfokú). Szerintem most is kitűnő leszek. nagyon fontos nekem az iskola, de inkább a mezőgazdasággal szeretnék foglalkozni, bár tudom hogy ez már nem a TSZ ideje, de akkor is:)

1. Milyen iskolát ajánlotok még a kettőn kívül amit kiírtam?

2. Milyenek az elvárások?

3. Szerintetek melyiket lenne érdemes elsőnek írnom?


Ja és még annyi, hogy a közipiskolát nem szeretném szakon végezni, vagyis hogy sima közipsuli. Mjad utána a továbbtanuláson:)


Nem feltétlenül kell szegedi iskolát írni, ha van jobb ötletetek, szívesen meghallgatom.


2011. ápr. 5. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

nem ismerem ezeket az iskolákat,de:

3nál többet jelölj be,mert a központi az többet számít mint a jegyek

5öt szerintem írjál be mert kell olyan is ahova biztos felvesznek

2011. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Radnótiban végeztem:) És meleg szívvel ajánlom neked is, nagyon színvonalas suli! Ha jó tanuló vagy, szeretsz tanulni, akkor biztos nem lesz különösebb problémád az elvárásokkal. Általánosban én is kitűnő voltam, gimiben ugyan már nem (bár ehhez az is hozzátatozik, hogy kicsit elhanyagoltam a tanulást az első években), csak 12. év végén. Az érettségire elég jól felkészítettek, kitűnő lettem:) Én nagyon szerettem ezt a sulit, és attól, mert elit, nem mindenki "kocka". Amellett, hogy színvonalas iskoláról van szó, még a légkör is jó, az épület is szép és nagyon jól felszerelt.


Én anno még a Tömörkényt és a Deákot jelöltem meg, azok sem rosszak, bár oda nem jártam, úgyhogy bővebben nem tudok nyilatkozni:)

2011. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is gondoltam a Tömörkényre, csak hát az művészeti... És az épület szerintem is szép, voltam már bent is, de kívülről is szép:)
2011. ápr. 7. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!